BAŞKENT OSB'DE EĞİTİM 

Başkent Organize Sanayi Bölgesi'nde Eğitim
"Siz ve sizin çocuklarınız için meslekî eğitim"

İLK YARDIM EĞİTİMİ

TEMEL İLK YARDIM EĞİTİMİ KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

Eğitim Adı: Temel İlk Yardım Eğitimi / Güncelleme Eğitimi

Eğitim Yeri: Başkent OSB Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Başkent Organize Sanayi Bölgesi 42. Cad. Bo 22/A Malıköy/Sincan/Ankara

Eğitim tarihi: Eğitimler başvuru sayısı en az 10 kişi olduğunda belirlenerek başvuru sahiplerine bildirilecektir

Eğitim Saatleri: Eğitim saatleri 2 gün saat:09:30 - 16:30 saatleri arasında yapılmaktadır

Sınav:Eğitimi takip eden hafta sonu (Cumartesi ya da Pazar-randevu günü ve saatini İl Sağlık Müdürlüğü vermektedir) yazılı ve uygulamalı sınav yapılacaktır. Sınavı başarılı olan kursiyerlerimize Sağlık Bakanlığı İl Sağlık Müdürlüğü onaylı ve 3 yıl boyunca geçerli olacak İlk Yardımcı sertifikası ve kimlik kartı verilecektir.

Eğitim Ücreti: Eğitim ücreti her yıl İl Sağlık Müdürlüğü tarafından belirlenmektedir. 2020 yılı için eğitim ücreti kişi başı 450 TL + KDV olup eğitimin ilk günü eğitim yapan kurum tarafından verilecek olan Banka Hesap Numarasına yatırılacaktır.

İstenen Belgeler: Eğitime katılacaklar eğitimin ilk günü yanlarında nüfus cüzdanı fotokopileri ile beraber 1 adet vesikalık fotoğraf getirmeli ve kayıtlarını yapmaları gerekmektedir.

Güncelleme Eğitimi: Aynı tarihlerde İlk Yardım Güncelleme Eğitimi de verilecektir. Güncelleme eğitim ücreti kişi başı 225 TL + KDV’dir. Sertifika Güncelleme Eğitimine gelecek olan katılımcıların yanlarında gelirken sertifika asıllarını ve birer adet vesikalık fotoğraflarını getirmeleri gerekmektedir.

 


(+90)(312) 640 11 00 - Fax: (+90)(312) 640 11 11

egitim@baskentosb.org

Adres: Başkent Organize Sanayi Bölgesi, 42.cadde No:22/A 06909 Malıköy-Sincan-ANKARA