BAŞKENT OSB'DE EĞİTİM 

Başkent Organize Sanayi Bölgesi'nde Eğitim
"Siz ve sizin çocuklarınız için meslekî eğitim"

İş Makinesi Operatörlüğü (Tavan Vinci - Forklift) Eğitimi

AÇIKLAMA:


Pandemi döneminde ikinci bir duyuruya kadar teorik eğitimler uzaktan eğitim (online) yönetmiyle yapılacaktır.uzaktan eğitim uygulamasına ilişkin detaylar ön kayıt yaptıran kursiyerlere ayrıca bildirilecektir.


Eğitim Başvuru :Eğitimler için her ayın 10'una kadar kayıt alınacaktır. Kursa katılacakların en geç her ayın 10'una kadar evrakını Başkent OSB Eğitim Birimine teslim etmesi gereklidir.

Eğitim Tarihi :Eğitimler her ayın 15 ini takip eden Pazartesi günü başlayacaktır. Aksine bir değişiklik olursa kursiyerler önceden e-posta ile bilgilendirilecektir.

Eğitim Kaydı :Eğitime katılacakların her ayın 10'una kadar bu sayfa üzerinden aşağıda verilen linkden kaydını yapması evrakını da ayı zaman dilimi içerisinde Başkent OSB Eğitim Birimi'ne teslim etmesi gereklidir.

Eğitim Ücreti : Eğitim ücreti miktarı ve sınav harcı kursun başlamasından önce bildirilecektir.

Açıklama : Eğitimler teorik ve uygulamalı olmak üzere 2 aşamada yapılır. Teorik eğitimler bir hafta içinde yapılan 5 günlük eğitimlerle tamamlanır. Uygulama eğitimleri ise teorik eğitimlerden sonra katılan kursiyerlerle birlikte planlanarak bildirilen gün ve saatlerde yapılır.

Sınav :Eğitimler tamamlandıktan sonra teorik ve uygulamalı sınav yapılır. Sınav gün ve saati kursiyerlere ayrıca bildirilir.

Sertifika :Eğitim sonrası yapılacak yazılı ve uygulamalı sınavda başarılı olanlara, eğitimi veren yetkili kurum tarafından Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika düzenlenir.

İstenen Belgeler:

  • Adli Sicil belgesi (Son 1 yıl içinde alınmış olacaktır.)
  • 3 adet fotoğraf (biometrik)
  • "Sürücü Olur" ifadesinin yer aldığı Sağlık Raporu (Son 1 yıl içinde alınmış olacaktır.) (Örneği Ek-5’de verilmiştir.) (raporda sadece sürücü olur ifadesi yeterli olacağı gibi, G Sınıfı için de rapor verilebilir.)
  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Varsa Ehliyetinin fotokopisi
NOT: Eğitimlerle ilgili geniş bilgi: Telefon: (0312) 640 11 00 / 400 E-Posta: egitim@baskentosb.org

03/2021 DÖNEMİ FORKLİFT KURSU KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

03/2021 DÖNEMİ TAVAN VİNCİ KURSU KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ


 

(+90)(312) 640 11 00 - Fax: (+90)(312) 640 11 11

egitim@baskentosb.org

Adres: Başkent Organize Sanayi Bölgesi, 42.cadde No:22/A 06909 Malıköy-Sincan-ANKARA